ساعات کار :

کلیه روزهای هفته به جز روزهای تعطیل از ساعت ۷ الی ۲۲
پنجشنبه ها از ساعت ۷ الی ۱۹

موارد استفاده و عوارض ویاگرا (سیلدنافیل)

ویاگرا (سیلدنافیل) برای درمان مشکلات عملکرد جنسی مردان (ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ) مورد استفاده قرار میگیرد. در ترکیب با تحریک جنسی، سیلدنافیل با افزایش جریان خون به آلت تناسلی به مردان کمک می کند تا به نعوظ برسند و آن را حفظ کنند.

موارد مصرف ویاگرا (سیلدنافیل) :
ویاگرا فرد را در برابر بیماری های منتقله از راه جنسی محافظت نمی کند (بیماری هایی مانند اچ آی وی، هپاتیت ب، گنوره، سیفلیس). “رابطه جنسی سالم” مانند استفاده از کاندوم لاتکس را مدنظر قرار دهید. برای جزئیات بیشتر با پزشک و یا مسئول داروخانه مشورت کنید.

نحوه مصرف ویاگرا (سیلدنافیل) :
قبل از اینکه مصرف سیلدنافیل را شروع کنید و هر زمان که قصد مصرف دوباره آن را داشتید، بروشور اطلاعات بیمار که توسط داروساز ارائه شده است، را بخوانید. اگر سوالی دارید، از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

برای درمان اختلال نعوظ-ED، ویاگرا را به صورت خوراکی طبق دستور پزشک خود، معمولا در صورت نیاز، مصرف کنید. سیلدنافیل را حداقل ۳۰ دقیقه، اما نه بیشتر از ۴ ساعت، قبل از فعالیت جنسی (۱ ساعت قبل موثرترین زمان است) مصرف کنید. بیش از یک بار در روز این دارو را مصرف نکنید.

یک وعده غذایی با چربی بالا ممکن است شروع عملکرد دارو را به تاخیر بیندازد.

دوز دارو بر اساس وضعیت پزشکی، پاسخ به درمان و سایر داروهایی است که ممکن است مصرف کنید. حتما پزشک و داروساز خود را در مورد تمام محصولاتی که استفاده میکنید (از جمله داروهای تجویزی، داروهای بدون نسخه و داروهای گیاهی) مطلع سازید.

اگر وضعیت شما بهبودی نداشت، به پزشک خود اطلاع دهید.

عوارض جانبی :

با مصرف ویاگرا (سیلدنافیل)، سرگیجه، سردرد، برافروختن یا ناراحتی معده ممکن است رخ دهد. تغییرات بینایی مانند افزایش حساسیت به نور، تاری دید و یا مشکل ایجاد اختلاف رنگ آبی و سبز نیز ممکن است رخ دهد. اگر هر یک از این اثرات همچنان ادامه داشت یا بدتر شد، به سرعت به پزشک یا داروساز خود بگویید.

برای کاهش خطر سرگیجه و سبکی سر، هنگام بلند شدن از موقعیت نشسته یا دراز کشیده، به آرامی بلند شوید.

به یاد داشته باشید که پزشک شما این دارو را بدین دلیل تجویز کرده است که نفع آن را بیشتر از خطر عوارض جانبی آن در نظر گرفته است. بسیاری از افراد با مصرف این دارو عوارض جانبی جدی ندارند.

فعالیت جنسی ممکن است موجب فشار بیشتری بر قلب شما شود، به ویژه اگر مشکلات قلبی داشته باشید. اگر مشکل قلبی دارید و هر یک از این عوارض جانبی جدی را در طول رابطه جنسی تجربه کردید، فعالیت جنسی را متوقف و فورا به پزشک مراجعه کنید: سرگیجه شدید، کمردرد، درد دست و پا درد در بازوی چپ/ قفسه سینه / فک، حالت تهوع.

کاهش دید ناگهانی از جمله نابینایی دائمی، به ندرت ممکن است در یک یا هر دو چشم (NAION) رخ دهد. اگر این مشکل جدی رخ دهد، مصرف سیلدنافیل را متوقف کنید و تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرید. اگر بیماری های قلبی، دیابت، کلسترول بالا، برخی دیگر از مشکلات چشم (“crowded disk”) و فشار خون بالا داشته باشید، یا بیش از ۵۰ سال سن داشته باشید، و یا سیگار بکشید، احتمال دچار شدن به NAION اندکی بیشتر میشود.

به ندرت ممکن است کاهش یا از دست دادن ناگهانی شنوایی، گاهی اوقات همراه با صدای زنگ در گوش و سرگیجه، رخ دهد. در صورتی که این عوارض رخ دهند، مصرف سیلدنافیل را متوقف کنید و فورا به پزشک مراجعه کنید.

در موارد نادر، در صورت بروز نعوظ دردناک یا طولانی مدت که ۴ ساعت یا بیشتر طول بکشد، مصرف این دارو را متوقف کنید و فورا به پزشک مراجعه کنید، در غیر این صورت ممکن است مشکلات دائمی ایجاد شود.

واکنش آلرژیک بسیار جدی این دارو نادر است. با این حال، اگر متوجه علائم واکنش شدید آلرژیک شدید، فورا به پزشک مراجعه کنید، علائمی همچون: بثورات پوستی، خارش / تورم (به ویژه صورت / زبان / گلو)، سرگیجه شدید، مشکل تنفس.

در این مقاله از راستینه ارائه لیست کاملی از عوارض جانبی احتمالی امکان پذیر نیست. اگر متوجه عارضه دیگری شدید که در بالا ذکر نشده است، با پزشک یا داروساز خود تماس بگیرید.

هشدارها :

قبل از مصرف ویاگرا (سیلدنافیل) ، اگر به این دارو حساسیت دارید؛ یا اگر آلرژی دیگری دارید پزشک خود را مطلع سازید. این محصول ممکن است حاوی مواد غیر فعالی باشد که می توانند واکنش های آلرژیک و مشکلات دیگر ایجاد کنند. برای اطلاعات بیشتر با داروساز خود صحبت کنید.

قبل از استفاده از این دارو، پزشک یا داروساز را از سابقه پزشکی خود آگاه سازید، به ویژه سوابقی همچون: مشکلات قلبی (مانند حمله قلبی یا ضربان قلب نامنظم در طول ۶ ماه گذشته، درد قفسه سینه / آنژین، نارسایی قلبی)، سکته مغزی در ۶ ماه گذشته، بیماری کلیوی، بیماری کبد، فشار خون بالا یا پایین، کاهش شدید آب بدن (کم آبی)، بیماری های آلت تناسلی (مانند بیماری های پوستی آلت تناسلی / زخم، بیماری پیرونی)، سابقه نعوظ دردناک / طولانی مدت (پریپیسم)، بیماری هایی ممکن است خطر ابتلا به پریاپیسم را افزایش دهند (مانند کم خونی، سلول داسی شکل، لوسمی، میلوما متعدد)، مشکلات چشم (مانند رتینیت پیگمانتوزا، کاهش ناگهانی دید، NAION) را افزایش دهد.

این دارو ممکن است موجب سرگیجه یا مشکلات بینایی شود.تا زمانی که مطمئن نشدید که میتوانید فعالیت هایی که نیاز به هشیاری دارند را با خیال راحت انجام دهید، از رانندگی، استفاده از ماشین آلات یا هر کاری را که نیاز به هشیاری یا بینایی دارد خودداری کنید.

قبل از انجام عمل جراحی، پزشک یا دندانپزشک خود را از تمام محصولاتی که استفاده میکنید (از جمله داروهای تجویزی، داروهای بدون نسخه و محصولات گیاهی) مطلع سازید.

این نام تجاری دارو معمولا برای زنان استفاده نمی شود. در دوران بارداری، سیلدنافیل باید تنها در صورت نیاز مبرم مورد استفاده قرار گیرد. در مورد خطرات و مزایای آن با پزشک خود صحبت کنید.

مشخص نیست که آیا این دارو به شیر مادر منتقل میشود یا خیر. قبل از شیردهی با پزشک خود مشورت کنید.

2018-11-09T10:50:28+00:00

About Our Practice

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Contact Info

12345 West Elm Street

تلفن: 1.888.456.7890

فکس: 1.888.654.9876

وبسایت: Buy Avada Today!