ساعات کار :

کلیه روزهای هفته به جز روزهای تعطیل از ساعت ۷ الی ۲۲
پنجشنبه ها از ساعت ۷ الی ۱۹

۶ گام معجزه آسا برای پیشگیری از بیماری آلزایمر

آلزایمر، بیماری است که بسیاری از افراد می‌ترسند در سنین بالا به آن دچار شوند، چون ممکن است ناگهان بدون هیچ گونه علامتی ظاهر شود و هنوز درمانی برای آن کشف نشده است. در حالی که هیچ روش اثبات شده‌ای برای درمان آلزایمر وجود ندارد اما می‌توانید برای پیشگیری از آن اقداماتی انجام دهید.

بسیاری از مطالعات، برخی رژیم‌های غذایی، ورزش دادن بدن و ذهن، ارتباط با دیگران و بهبود کیفیت خواب را با کاهش خطر ابتلا به آلزایمر مرتبط دانسته‌اند. مطالب زیر را بخوانید تا متوجه شوید که ۶ گام زیر چگونه می‌توانند به کاهش خطر ابتلا به آلزایمر کمک کنند

رژیم غذایی‌تان را بهبود دهید.

برخی تغییرات در رژیم غذایی می‌توانند به سلامت مغز کمک کنند و از بیماری آلزایمر جلوگیری نمایند. اول، شما می‌توانید از یک رژیم غذایی مدیترانه‌ای که شامل مواد غذایی مانند ماهی، غلات، سبزیجات و میوه‌های تازه، روغن زیتون و آجیل است، استفاده نمایید. ثابت شده که این رژیم غذایی برای قلب شما مفید است و ممکن است به مغزتان نیز کمک کند.

سایر گزینه‌های سالم برای سلامت مغز عبارتند از خوردن غذاهای حاوی مقادیر بالای اسیدهای چرب امگا۳ ، خوردن مواد غذایی رنگارنگ، امتحان کردن سایر رژیم‌های دوستدار قلب، اجتناب از چربی‌های ترانس و اشباع، نوشیدن یک فنجان چای در هر روز و خوردن ۴ تا ۶ وعده غذایی کوچک بجای ۳ وعده‌ی غذایی بزرگ در طول روز.

بیشتر مطالعه کنید.

مطالعات نشان داده‌اند که فعال نگه داشتن ذهن، یک راه دیگر برای کاهش خطر ابتلا به آلزایمر است. مطالعه همراه با نوشتن و فعالیت‌های دیگری که ذهن را درگیر می‌کنند، می‌تواند از نارسایی شناختی جلوگیری نماید. بنا به این فرضیه، اگر از ذهن‌تان استفاده نکنید، آن را از دست می‌دهید و به همین علت گمان می‌رود که اگر شما به کار کردن ادامه دهید و دیرتر بازنشسته شوید، مغزتان را بمدت طولانی‌تری تحریک خواهید کرد و در نتیجه از بروز آلزایمر و همچنین سایر انواع زوال عقل جلوگیری می‌کنید.

2018-11-30T17:47:38+00:00

About Our Practice

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Contact Info

12345 West Elm Street

تلفن: 1.888.456.7890

فکس: 1.888.654.9876

وبسایت: Buy Avada Today!