ساعات کار :

کلیه روزهای هفته به جز روزهای تعطیل از ساعت ۷ الی ۲۲
پنجشنبه ها از ساعت ۷ الی ۱۹

تست های مولکولی :

تشخیص مولکولی مجموعه ای از تکنیک های مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل نشانگرهای بیولوژیکی در ژنوم و پروتئوم است، کد ژنتیکی فرد و نحوه بیان سلول های آنها به عنوان پروتئین ، با استفاده از زیست شناسی مولکولی برای آزمایش پزشکی امکان پذیر است.

این تکنیک برای تشخیص و نظارت بر بیماری، تشخیص ریسک و تصمیم گیری است که بهترین درمان برای بیماران یکسان است.

با تحلیل ویژگی های بیمار و بیماری آن، تشخیص مولکولی چشم انداز پزشکی شخصی را ارائه می دهد.

این آزمایش ها در زمینه های مختلف پزشکی شامل بیماری های عفونی،انکولوژی، تایپ کردن آنتی ژن های لوکسیتی انسان (که به بررسی و پیش بینی عملکرد ایمنی بدن)، انعقاد و دارونژنومیک می پردازند.

پیش بینی ژنتیکی که داروها بهترین کار را خواهند کرد (آنها با شیمی بالینی و آزمایش های پزشکی بر روی مایعات بدن همپوشانی دارند.

بخش تشخیص مولکولی آزمایشگاه آریا با بهره گیری از نیروی متخصص، محیط فیزیکی ایزوله مناسب و همچنین دستگاه های مدرن و مجهز، قادر است در حداقل زمان ممکن نتایج تست های مولکولی را با نهایت دقت انجام داده و در اختیار متخصصان و همکاران عزیز قرار دهد. لازم به ذکر است که این دپارتمان، خدمات خود را در غالب بخش های تخصصی ارائه می دهد که این بخش ها به شرح ذیل می باشند:

  • پنل های عفونی :

در این بخش، مجموعه عواملی که منجر به بروز علائم و بیماری های مشابه و هم خانواده می شوند، به صورت پنل مورد بررسی و تشخیص قرار می گیرند. ضمن اینکه امکان بررسی یک به یک هرکدام از عوامل زیر نیز میسر می باشد. از جمله تست های در حال انجام این بخش HPV High Risk و HPV Low Risk می باشد.

  • عفونت های ویروسی :

در این بخش، مهمترین عوامل ویروسی مولد عفونت های انسانی با حساسیت و اختصاصیت بسیار بالا مورد بررسی قرار می گیرند از جمله این عوامل می توان به CMV، HBV، HCV اشاره نمود.

  • سل و انواع مقاومت های آنتی بیوتیکی مربوطه :

در این بخش، با استفاده از تجهیزات مناسب انواع TB و همچنین Non Tuberculosis Mycobacterium مورد بررسی و تشخیص قرار می گیرند و ضمنا مقاومت به آنتی بیوتیک عوامل مذکور نیز تعیین می شود.

2020-01-12T19:55:45+00:00

About Our Practice

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Contact Info

12345 West Elm Street

تلفن: 1.888.456.7890

فکس: 1.888.654.9876

وبسایت: Buy Avada Today!